כל הסיבות לבחור באוטובוסים של חברת טמסה

האוטובוסים של חברת טמסה מיובאים ישירות לישראל על ידי חברת אלון יבואני משאיות ואוטובוסים ומציעים מגוון עצום של יתרונות. אחרי הצלחה באירופה ובמזרח מאפשרים האוטובוסים של טמסה גם לנהגים ולנוסעים ישראליים ליהנות מחוויה נסיעה בלתי מוכרת. קבוצת אלון מייבאת מבחר דגמים של יצרנית הרכב טמסה כגון אוטובוסים עירוניים, אוטובוסים בין עירוניים, אוטובוסים תיירותיים ואוטובוס היברידי. כל האוטובוסים המיוצרים במפעלי טמסה הם בעלי מכללים ממיטב היצרנים האירופיים. בנוסף, האוטובוסים מתאפיינים בבנייה אינטגרלית ומתקדמת ולכן הם בעלי מתלים נפרדים.

עיצוב שאינו מסתיר ביצועים מרשימים

העיצוב הייחודי של אוטובוסים טמסה מעניק להם רושם יוצא דופן. גם בעין בלתי מקצועית ניתן לזהות את הגימור העדין, חומרי הגלם האיכותיים, הקריטריונים המוקפדים והפרטים הקטנים שהופכים את האוטובוס ליצירת אמנות מוטורית. חברת טמסה משנה את האופן בו מתייחסים הלקוחות אל האוטובוסים ומעלה על דגלה את היחס המקצועי והאמין. מלבד אוטובוס 12 מטר עירוני נמוך רצפה מציעה חברת טמסה גם אוטובוס 12 מטר בין עירוני, אוטובוס מידי בין עירוני ואוטובוס מידי תיירותי אשר שומרים על הרצף האסתטי והתכונות המכאניות.

מבחינה פונקציונאלית, האוטובוסים של חברת טמסה מאפשרים לנהג סביבה ידידותית במיוחד. ההגה הגדול של האוטובוסים משתלב נהדר עם לוח המחוונים, פתחי האוורור, הידיות ופאנל הכפתורים המושקע. חברת טמסה ביצעה מחקרים רבים לפני העיצוב הסופי של האוטובוסים והנהגים יכולים ליהנות מכך כבר בנסיעה הראשונה. חברת טמסה מאמינה כי סביבת נהג ידידותית משפרת את איכות הנהיגה, מונעת תאונות דרכים ומאפשרת גיוון גדול יותר ברשימת הצרכים עליהם עונה האוטובוס.

האוטובוסים של טמסה העתיד כבר כאן

החדשנות של חברת טמסה היא זו שעזרה לה לייצר את האוטובוס ההיברידי אשר מיובא גם הוא לישראל על ידי קבוצת אלון. אוטובוס היברידי חוסך במשאבים, שומר על הסביבה ומונע זיהום. היתרונות הללו של האוטובוס ההיברידי אינם באים על חשבון ביצועים מרשימים. מפעלי חברת טמסה נמצאים בטורקיה ובהם פועלות מחלקות שלמות לטובת שיפור ציי הרכב וההיצע הטכני.

חברת טמסה מקבלת מדי שנה פרסים המשקפים את האמון של התעשייה במוצריה. האוטובוסים של טמסה מיוצרים במטרה להגדיל את הערך עבור הלקוחות, הנהגים והנוסעים. חברות פרטיות וציבוריות עוברות היום לאוטובוסים של טמסה ויכולות לבחור מבין דגמים רבים. טמסה פרוסה על פני כל העולם ומשרדיה נמצאים באוסטריה, גרמניה, מצרים, בלגיה וכאמור טורקיה. ישראלים שרוצים להתקדם לטמסה לא צריכים לחכות: פונים אל קבוצת אלון ישיר ונהנים מהאוטובוסים של העתיד.